Careerspace.net nedir?
  • Careerspace.net nedir ?

  • Careerspace.net bir kariyer gelişim sitesi olup , kullanıcıların kendi ilgi alanını içeren konulardan haberdar olmasını sağlamaktadır. Careerspace.net ile birlikte ülkenizde bulunan konferanslar , fuarlar , sergiler ve buna benzer daha birçok etkinliklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca siz de ilgi alanınıza ait konularda etkinlik düzenleyip , düzenlemiş olduğunuz bu etkinlikleri careerspace.net ile paylaşarak etkinliğinize katılımcılar bulabilirsiniz.

    Careerpace.net ile birlikte etkinlik takibi yaptığınız gibi aynı zamanda ilgi alanınıza ait gönderi paylaşımı yapan kişileri takip ederek , tüm paylaşımlarını anasayfanızda görebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişiler profilinde e-posta adresinin görünmesine izin verdiği taktirde onlara e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz

  • Kimlere hitap eder ?

  • Careerspace.net hiçbir meslek ve makam ayrımı yapmaksızın herkese eşit imkanlar ile yaklaşmaya odaklanmış bir sitedir

  • Etkinlik düzenleme ve etkinliklere katılma

  • Careerspace.net ile eğer ki gerekli yetkilere sahipseniz birçok alanda etkinlik oluşturarak bu oluşturuduğunuz etkinliklere diğer kullanıcıların katılması fırsatını sağlayabilirsiniz. Nasıl etkinlik oluşturacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak destek alabilirsiniz.

  • Kimler etkinlik düzenleme yetkisine sahiptir ?

Careerspace.net'te etkinlik düzenleme oldukça basit bir işlemdir. Fakat sistemin düzeni ve disiplini söz konusu olduğundan herkese etkinlik düzenleme yetkisi verilmemektedir. Etkinlik düzenleme yetkisine sahip olmak isteyen bireylerin ya da şirketlerin bizimle iletişime geçip , etkinlik düzeneleme yetkisine sahip olmak istediklerini bildirmeleri gerekmektedir. Bu isteği bize bildirdikten sonra Careerspace.net olarak söz konusu bireyin ya da şirketin bazı bilgilerini ele alarak, etkinlik düzenleme yetkisine sahip olup olamayacağını belirleyerek gerekli işlemleri yapmaktayız. Etkinlik düzenleme yetkisi almak için nasıl başvuru yapcağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.