Careerspace.net nasıl kullanılır?
Okunmamış bildirim var
Gönderi panoya eklendi
Gönderi beğenildi
Tüm bildirimler okunudu
Gönderi panoya eklenmedi
Gönderi beğenilmedi

Hesap Oluşturma

Eğer bir hesabınız yoksa Careerspace.net adresine gidip sağ üst köşede bulunan butonuna tıklayarak hesap oluşturma sayfasına ulaşabilirisinz. Bu sayfadaki gerekli yerleri doldurup , hesap oluştur butonuna tıklamanız gerekmektedir.Hesap oluştur butanuna tıkladıktan sonra sizi e-posta doğrulama formuna yönlendirecektir. E-posta onaylama sayfasında gerekli bilgileri doldurup , butonuna tıklayınız.

Giriş Yapma

Careerspace.net adresine ilk girdiğinizde sizi oturum açma alanı karşılayacaktır. Oturum açma alanı e-posta , şifre , hesap bilgilerinizi 1 hafta süreliğine saklamanızı sağlayan seni hatırlamama izin ver , şifremi unuttum linki ve oturum açma butonundan oluşmaktadır. Eğer siteye üyeyseniz e-posta adresinizi ve şifrenizi gerekli yerlere girerek butonuna tıklayıp giriş yapabilirsiniz.

Etkinlikleri Görme

Masaüstü: Careerspace.net adresinden hesabınıza giriş yapmanızın ardından ekranı ikiye bölünmüş şekilde bulacaksınız. Sol kısımda bulunan alan size genel anlamda oluşturulmuş etkinlikler hakkında önizleme sağlamaktadır.Dilerseniz Detayları gör yazısına tıklayarak söz konusu etkinlik hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Mobil: Careerspace.net adresinden hesabınıza giriş yapmanızın ardından sol üst tarafta bulunan simgesine tıklayarak menüye ulaşacaksınız. Menüye ulaşmanız ardından Etkinlikler linkine tıklayarak tüm etkinlikleri görebilirsiniz.

Etkinlik oluşturma

Masaüstü: Hesabınıza giriş yapmanızın ardından ekranın sol tarfında etkinlik bölümü yer alacaktır. Eğer etkinlik oluşturma yetkisine sahipseniz, etkinlik bölünün üst kısmında butonlarını göreceksiniz. Etkinlik ekle butonuna tıklamınız ardından etkinlik ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz.Bu sayfadaki gerekli bilgileri doldurup butonuna tıklamanız herkese açık bir etkinlik oluşturup , bu etkinliği paylaşmanızı sağlayacaktır.

Mobil: Hesabınıza giriş yapmanızın ardından sol üst köşede bulunan simgesine tıklayarak menüye ulaşacaksınız. Menüye ulaşmanızın ardından Etkinlikler linkine tıklayarak tüm etkinliklerin bulunduğu sayfaya yöneleceksiniz. Eğer etkinlik oluşturma yetkisine sahipseniz üst kısımda Etkinlik ekleEtkinliklerim linklerini göreceksiniz. Bu linklerden etlinlik ekle linkine tıklanılması sonrasında etkinlik ekleme sayfasına yönlendirileceksiniz.Bu sayfadaki gerekli bilgileri doldurup butonuna tıklamanız herkese açık bir etkinlik oluşturup , bu etkinliği paylaşmanızı sağlayacaktır.

Etkinlik oluşturma yetkisi için başvuru yapma

Masaüstü: Hizmetimizin disiplini ve düzeni açısından herkese etkinlik oluşturma yetkisi verilmemektedir. Etkinlik oluşturma yetkisi almak isteyen kullanıcılar anasayfanın etkinlik bölümündeki butonuna tıklayarak yetki başvuru formuna ulaşabilirler. Bu formda gerekil yerleri doldup butonuna tıkladığınız taktirde , henüz yanıtlanmamış bir başvurunuz yoksa başvurunuz bize iletilmiş olacaktır.

Mobil: Hizmetimizin disiplini ve düzeni açısından herkese etkinlik oluşturma yetkisi verilmemektedir. Etkinlik oluşturma yetkisi almak isteyen kullanıcılar ekranın sol üst köşesinde bulunan simgesine tıklayarak menüye ulaşacaklardır. Menüye ulaşılmasının ardından Etkinlikler'e tıklayarak yeni açılan sayfada Etkinlik ekelemek için başvur linki aracılığıyla gerekli sayfaya yönlendirilecektir. Sayfada bulunan gereki alanları doldurararak butonuna tıklanması sonrasında eğer henüz yanıtlanmamış bir başvurunuz yoksa başvuru bize iletilmiş olacakatır.

Hesap silme

Hesabınızı kullanmamaya karar verdiğiniz zaman hesabınızı silebilirisiniz. Hesap silme işlemini gerçekleştirmek için tercihler sayfasına yönelerek simgesine tıklayınız. Yönlendirilmiş olduğunuz sayfadaki gerekli formu doldurup butonuna tıklayıp onayladığınız taktirde hesabınız silinmiş olacaktır.

Hata veya öneri bildirme

Masaüstü : Hizmetimizde bulduğunuz bir hatayı ya da önerilerinizi bize göndermek için anasayfanın sağ alt köşesinde bulunan ! simgesine tıklayıp , gerekli formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Mobil : Hizmetimizde bulduğunuz bir hatayı ya da önerilerinizi bize göndermek için simgesine tıklayınız. Karşınıza çıkan menü panelinde Hata veya öneri bildir linkine tıklamanızın ardından bildiri sayfasına yönlendirileceksiniz. Karşınıza çıkan bildiri sayfasında gerekli formu doldurarak butonuna basmanızın ardından yazılı bildirinizi bize göndermiş olacaksınız.